remi kod bayerna

Ancelottiju stiglo pitanje i o Modriću: Nešto smo morali promijeniti, ali…

01.05.2024 u 11:53

Nakon što su nogometaši Real Madrid odigrali 2:2 na gostovanju kod Bayerna u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka, trener gostiju Carlo Ancelotti bio je vrlo zadovoljan

Naime, Real Madrid je doslovno izvukao remi na gostovanju u Münchenu i to golom Vinicius iz penala u samoj u završnici. Činjenica jest kako je Real rano poveo, već u 23. minuti, i to doslovno iz prve prave akcije nakon što je Toni Kroos sjajno dodao za Viniciusa.

Ključna stvar se dogodila početkom drugog poluvremena kad su nam zabili dva gola. Oni su odigrali najbolje što mogu, a mi nismo, ali imamo vremena to pokazati sljedeće srijede', kazao je nakon utakmice Ancelotti dodavši što je po njemu nedostajalo u njihovoj igri.

'Prvo smo se poluvrijeme branili, ali s malo intenziteta. U drugom, kad su poveli, počeli smo malo više pritiskati, osjećali smo se ugodno, ali je opet nedostajalo intenziteta. Završili smo utakmicu dosta dobro. Eto, završilo je izjednačeno', dodao je talijanski stručnjak koji je posebno pohvalio Tonija Kroosa i njegovo dodavanje za 0:1.

VIDEO sažetak pogledajte u prilogu:

Bayern München - Real Madrid 2:2, Liga prvaka, polufinale, 30.4.204. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/Youtube

Dotakao se i zamjena koje je povkao među kojima je bio i iskusni Luka Modrić:

'Želio sam samo malo više energije. Kroos je odigrao jako dobro, a Bellingham je imao grčeve. Ali stavio sam svježe igrače i nešto smo morali promijeniti. Znate, imam jake adute na klupi i moram ih iskoristiti', dodao je Ancelotti.

• +43
Bayern München - Real Madrid, Liga prvaka, polufinale, 30.4.204. Izvor: Profimedia / Autor: Michaela STACHE / AFP / Profimedia